• Polski
  • English
  • AA+A++
» Rodo
Rodo

Klauzula informacyjna

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Instytut Archeologii i Etnologii PAN z siedzibą w Warszawie, przy Al. Solidarności 105

 

KONTAKT
Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN, którym jest Weronika Krakówka. Z IOD można się skontaktować - wysyłając e-mail na adres: iod(et)iaepan.edu.pl

 

CEL PRZETWARZANIA
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:
- realizacji zamówienia
- odpowiedzi na zadane pytanie

 

OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH
Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do archiwizacji dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄ
W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, oraz inne uprawnienia w tym zakresie wynikające z obowiązujących przepisów prawa, m. in. przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie uniemożliwienie wykonanie tych czynności.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zasady przetwarzania danych na stronach WWW Instytutu Archeologii i Etnologii PAN zostały określone w naszej Polityce Prywatności.